poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Alleluja!!!

Myślałam, że w tym świątecznym czasie nie uda mi się wygospodarować ani chwili, ale jednak.
Moje Drogie troszkę z małym poślizgiem, życzę Wam Radosnych Świąt i samych pogodnych, spokojnych, zdrowych dni poświątecznych.
U nas brzuchy pełne, radośnie, gwarnie a nawet mokro bo szklanka wody "wylądowała" dzisiaj za moim kołnierzem... . Święta w tym roku u nas podwójne, gdyż na dzisiejszy Drugi Dzień Świąt przypadły 2 urodziny młodszej córci Olivii. 2 lata!! Szok!!! Był tort, głośne sto lat, ale o tym jeszcze napiszę.
 To tak na szybko.
i na koniec moje dziewczynki z święconym...


                           Jeszcze raz Wesołego Alleluja!!!

                                                                      Edyta

7 komentarzy:

 1. choć już prawie po świętach to niech spokój i radość trwają nadal!Piękne dekoracje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla wa też nie tylko od święta!!
  Pozdrawiamy świąteczno-już prawie po!!

  OdpowiedzUsuń
 3. To widzę że u Was podobnie jak u nas gwarno, rodzinnie i wesoło. U nas były białe swięta, normalnie szok jak od soboty wieczór sypał śnieg. W niedzielę musieliśmy czekać do 12 żeby trochę śnieg "stopniał" coby nasza panna mogła biegać po ogrodzie i zbierać wielkanocne słodkości :) Wow faktycznie szok że Olivka już 2 lata skończyła - wszystkiego dobrego Księżniczko i czekam na relację :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. O to czekam na relację urodzinową. 100 lat Olivko w zdrowiu, szczęściu i miłości. Ja w święta nareszcie odpoczęłam, bo tydzień przed to był istny armagedon, pewnie u was pracowicie skoro 2 in 1 ale ważne, że miło. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Edyta napisz mi jakie kolory obrazków Cię interesują, jaki wzór, motywy kropek, kratki, pasków, różyczek? Będę robiła dla moich dziewczynek i na zamówienie dla kilku osób więc mogę też zrobić dla twoich dziewczyn, mam sporo papierów i dodatków. Tylko nie wiem czy na już, bo z moim siedzeniem ostatnio kiepsko więc muszę na raty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne, naturalne kadry i dodatki ;) Blog bardzo inspirujący ! Pozdrawiam, www.monika-paula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę koszyczek, ostatnio szaleję za takimi, a najbardziej marzy mi się taki duży:-)Piekne migawki!
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń