wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

Moi Drodzy

Pragnę życzyć Wam  Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego
wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, 
wiary, szczęścia i powodzenia.  


I jeszcze korzystając z okazji napisze szybko co u nas. Ubierając w piękne słowa- duch Bożego Narodzenia jest z nami. Choinka pachnie lasem, metry kolorowego papieru skrywają to co myślę  spełni marzenia tych małych i większych. Upieczone 3 puszki pierniczków, makowce, szarlotka i serniki. Bigos, rybka, pierogi, sos grzybowy czyli specjalność szefa kuchni (taty) tez gotowe. Kaczka czeka w marynacie. Jutro ostatnie godziny w kuchni a gdy wzejdzie pierwsza gwiazda w towarzyskie wspominanego już mojego taty oraz siostry mojego R. i jej męża zasiądziemy do wigilijnego stołu.

Piękny to czas... 

Jeszcze raz Wesołych Świąt Kochani!!!


35 komentarzy:

 1. Spokojnych Świąt życzę!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowych - bo to najważniejsze
  Pełnych miłości - bo to sens życia
  Wiary - bo pozwala przetrwać trudne chwile
  Nadziei - bo wtedy niemożliwe jest możliwe
  Lilla

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy jasna gwiazdka błyśnie
  Niech Ci serce radość ściśnie
  Niech choinka jasno świeci
  Niech nadziei płomień wznieci
  Niech kolęda zabrzmi w koło
  Niech świat śmieje się wesoło
  Będzie miło i serdecznie
  A Twe szczęście niech trwa wiecznie.
  tego życzy
  Skimmia z kwiatów natury

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzajemnie Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych świąt pachnących choinką, wielopokoleniowego stołu i miłości. Najserdeczniejsze życzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowych i radosnych Świąt życzę!
  Piękne Mikołaje!

  OdpowiedzUsuń
 7. Swiąt spędzonych wśród tych, których kochasz... :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla Ciebie i Twoich bliskich spokojnych i radosnych świąt:-*

  OdpowiedzUsuń
 9. Radosnych ,spokojnych Świąt życzę i świąteczne uściski przesyłam .

  OdpowiedzUsuń

 10. " Aby Święta Bożego Narodzenia
  były Bliskością i Spokojem,
  a Nowy Rok - Dobrym Czasem...." Pozdrawiam pa...

  OdpowiedzUsuń
 11. Wesołych Świąt Kochani :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, na ten Nowy Roczek :-))))

  OdpowiedzUsuń
 13. Czekam na fotorelacje ze świat i sylwestra oraz te obiecane z przedpokoju itp. Pozdrawiam was i życzę szczęśliwego 2014 roku. Urocze mikolajki.

  OdpowiedzUsuń
 14. Amazing blog and very interesting stuff you got here! I definitely learned a lot from reading through some of your earlier posts as well and decided to drop a comment on this one!

  OdpowiedzUsuń
 15. Ktokolwiek czyta dziś to świadectwo, powinien świętować ze mną i moją rodziną, ponieważ wszystko zaczęło się jako żart dla niektórych ludzi, a inni powiedzieli, że to niemożliwe. Nazywam się Łukasz Skalikow i jestem z Polski, ale przeprowadzam się z żoną do Chicago. Jestem szczęśliwie żonaty z dwójką dzieci i uroczą żoną. Coś strasznego stało się z moją rodziną, straciłem pracę i moja żona opuściła mój dom, ponieważ nie mogłem dbać o siebie i potrzeby rodziny. jej i moich dzieci w tym konkretnym momencie. Przez dziewięć lat nie miałem żony, która wspierałaby mnie w opiece nad dziećmi. próbuję wysłać wiadomość testową do mojej żony, ale ona blokuje mi rozmowę z nią próbuję porozmawiać z jej przyjacielem i członkami jej rodziny, ale wciąż wiem, że ktoś może mi pomóc, a później złożyłem wniosek do tak wielu firm, ale nadal tak nie dzwoń do mnie, dopóki nie nadejdzie wierny dzień, w którym nigdy nie zapomnę w swoim życiu. Kiedy spotkałem starego przyjaciela, którego wyjaśniłem wszystkim moim trudnościom i powiedział mi o wspaniałym człowieku, który pomaga mu w dobrej pracy w Coca Cola Company i powiedział mi, że jest czarodziejem zaklęć, ale jestem osobą, która nigdy nie wierzy w rzucanie zaklęć, ale postanowiłem spróbować go za pośrednictwem swojego emaila doctorosagiede75@gmail.com, a on jest czarownikiem voodoo, sługą Drosagiede, który mi polecił i pokazał mi, co robić w ciągu tych trzech dni lunchu, zaklęcie. Przestrzegam wszystkich instrukcji i robię to, o co mnie prosił. Drosagiede upewnij się, że wszystko poszło dobrze i moja żona zobaczy mnie ponownie po Drosagiede wspaniałej pracy. Moja żona zadzwoniła do mnie z nieznanym numerem i przeprosiła, a ona powiedziała mi, że naprawdę za mną tęskni, a nasze dzieci i moja żona wracają do domu. Po dwóch dniach firma, którą przesłałem list z uznaniem, teraz jestem kierownikiem firma paragon tutaj w USA. Radzę, jeśli masz jakieś problemy, wyślij wiadomość na ten adres e-mail: doctorosagiede75@gmail.com, a uzyskasz najlepszy wynik. Weź rzeczy za pewnik i zostanie ci odebrane. Życzę ci wszystkiego najlepszego.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń