wtorek, 15 stycznia 2013

Projekt SYPIALNIA

Witajcie w Nowym Roku!! Dawno mnie tu nie było. Powody? Świąteczne lenistwo przeplatane obowiązkami dnia codziennego. Wizyta mojej ukochanej siostry. Wypad do przyjaciół do Jeleniej Góry tam witaliśmy Nowy Rok... Karpacz i relax w Gołębiewskim...  Szklarska Poręba z widokiem na Szrenice... . Fajnie było a teraz czas zejść na ziemię!

Cieszy mnie bardzo, ze nawet, gdy z mojej strony głucha cisza to jesteście, zaglądacie, piszecie... .  Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania, e-maile.

Nawiązując do tytułu...   

Projekt sypialnia rozpoczęty!! W końcu pozbyłam się fioletu z sypialni! Królują teraz MOJE kolory. Za nami już trochę pracy przed nami drugie tyle. A to mała zapowiedz i efekt naszych dotychczasowych poczynań...


 Podpowiedzcie co widzicie w oknie. Roleta, zasłony...? Jeśli tak to jakie? Ściana z oknem jest w jasnym brązie. Okno posiada roletę zewnętrzną więc nie musi być koniecznie zasłonięte. I czy fajniejsze będą lampki nocne nad łóżkiem czy na stoliku nocnym? Podpowiedzcie!

Chce się pochwalić swoim wygranym candy u Miki z bloga http://rozanewzgorze.blogspot.de/  Nagroda niespodzianka jaka do mnie przybyła to paczuszka a w niej dwie piękne sowy w świątecznej kolorystyce i śliczne kolczyki. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie zapraszam do Różanego Wzgórza!!!  

 Pozdrawiam serdecznie
                                                              E.