środa, 28 marca 2012

wielkanocne deco

Powoli robi się u nas świątecznie. A może i nie tak powoli bo w gorącej wodzie kąpana JA nie potrafię przetrzymać czegoś w szufladzie... . Tym samym jajka, króliki, Qra z kogutem, stoją to tu to tam od jakiegoś już czasu. Kolorystyka ciągle ta sama. Myślę, że taka wiosenna i świeża. Choć wcześniej nigdy nie dała bym się na nią namówić, teraz po prostu do mnie przemawia.
 No już więcej nie filozofuj Edyta ;)

Takie moje wielkanocne deco...


Jest mi przemiło, że do mojego Home pełnego Love ;) (Aniu uśmiech do Ciebie :)) trafiają nowe osoby. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Miło jest wiedzieć, że ktoś TO czyta i zagląda.

                                                                               Pozdrawiam

                                                                                                                                         Edyta

piątek, 23 marca 2012

Przedpokój "mniejszy"

      Witajcie. Chcę Wam dzisiaj pokazać efekt naszych ostatnich prac z kategorii remont tudzież odświeżanie.
Nasze 83m2 mieszkanie posiada dwa przedpokoje. Jeden większy i drugi, dzisiejszy bohater- "mniejszy". Ten mniejszy jest na prawdę malutki 2/1,5.  Wychodzą z niego drzwi na salon, pokój dziewczynek, sypialnie i łazienkę. I tak oto zabierając się powoli za wiosenne porządki i odświeżanie starych kątów zakupiłam tapetę. Kolory moje te, które dominują w całym mieszkaniu, więc bez nowości. Chciałam też, aby było gładko bez wzorów, ale wyszło inaczej czego w sumie nie żałuję bo chyba kolory i wzór fajnie ze sobą współgrają.

Drzwi prowadzące do łazienki...  


"Widok" z kanapy w dużym pokoju... 
Drzwi do łazienki i pokoju dziewczynek
  I wejście do sypialniDrugi przedpokój odświeżamy w weekend. Tam czeka nas troszkę więcej pracy. Tapety te same, ale odrobina większego pola do popisu.;)

 Pozdrawiam tak ciepło jak mamy za oknem :) 
                                                                               
                                                                                   Edyta

środa, 14 marca 2012

Symbioza historii i nowoczesnej technologii...

Tak swój produkt ( moim zdaniem bardzo trafnie) reklamuje Swessvoice.  Stary telefon "padł"  i zakupiliśmy ten widoczny na załączonym obrazku. Telefon w stylu neo- retro.  Idealny pod względem kształtu i funkcjonalności. Idealnie trafiony w mój gust. Stał się on fajnym deco naszego pokoju.  Szczerze polecam.  Dostępny jest też kolor czarny, czerwony i beżowy.Pozdrawiam
                                                                    Edyta

poniedziałek, 12 marca 2012

Chodź pomaluj mój świat na żółto...Witajcie moje drogie.
Jestem i zostaję na dłużej. Tempo zostało zwolnione i tym samym  mam więcej czasu na to co lubię.Dzisiaj w moich 4 kątach odrobina modnego w tym sezonie koloru żółtego. Dla "stałych" zółtych dodatków, zółtego koloru ścian mówię NIE. Wiosenne kwiaty i dodatki zwłaszcza te wielkanocne- koniecznie w moim otoczeniu. Tak więc u nas już wiosenne klimaty i aby teraz za oknem zrobiło się równie słonecznie!
 Tego i Wam życzę!

                               

Stanął u nas nowy stolik kawowy... biały- oczywiście :)                              ramki... czekają na przypływ weny i zdjęcia            i na koniec ulubione trampki córy...